Mesaj gönder
Ana sayfa

Changshu Yaoxing Fiberglass Insulation Products Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Changshu Yaoxing Fiberglas Yalıtım Ürünleri Co, Ltd 1999 yılı Aralık ayında, ithalat ve ihracat gücüne sahip olan ve fiberglass ürünleri üreten bir anonim şirket olan kurulmuştur.Nehir boyunca Jiangsu Eyaleti Changshu ekonomik kalkınma bölgesinde yer almaktadır.Bitişik I tür ülke limanı-Suzhou Singapur sanayi bölgesi Changshu limanı, doğu Şanghay'a yakın, güney Suzhou'ya dayanıyor, Changshu ile karşı karşıya.Suzhou'dan Nantong'a Yangtze Nehri'ndeki Büyük köprüye 4 kilometre, Jiangsu otoyolu, Su Jiahang otoyolu ve Şanghay Hujia otoyolu ile bağlantı kurun.Şirket, Çin Fiberglas Derneği üyelerinden biridir.Ayrıca Şangay Cam, Fiberglas ve Fiberglas Epoksi Derneği üyelerinden biridir.

Firmamızın başlıca ürünleri silikon kauçuk kaplı cam elyaf kumaşlar, EPDM kaplı cam elyaf kumaş, flor kauçuk kaplı cam elyaf kumaş, alev geciktirici örme streç kumaş (CFR1633), yangın battaniyesi, yanmaz battaniye, yüksek silika kumaş, alüminyum folyodur. kaplamalı cam elyaf kumaş, hacimli iplik kumaş, cam elyaf kordon, cam elyaf bant, cam elyaf kılıf, paslanmaz çelik tel kumaş, ısıya dayanıklı filtre kumaş, ısı yalıtımı yanmaz kumaş.

Her türlü cam elyaf ürünleri havacılık, mühimmat, vapur, mekanik, metalurji, yangın geciktirici vb. alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır ve Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Japonya, Hindistan, Kore, Hollanda gibi bölge ve ülkelerde memnuniyetle karşılanmaktadır. , Norveç ve Hong

Kong.

 

Bu şirketimizin kapısıdır.


Çin Changshu Yaoxing Fiberglass Insulation Products Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Bu bizim şirketimizin içi.

 

Çin Changshu Yaoxing Fiberglass Insulation Products Co., Ltd. şirket Profili 1

 

Bunlar bizim onur sertifikalarımızdır.

 

Çin Changshu Yaoxing Fiberglass Insulation Products Co., Ltd. şirket Profili 2

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Changshu Yaoxing Fiberglas Yalıtım Ürünleri Co, Ltd 1999 yılı Aralık ayında, ithalat ve ihracat gücüne sahip olan ve fiberglass ürünleri üreten bir anonim şirket olan kurulmuştur.Firmamız Çin Fiberglas Derneği üyelerinden biridir.Ayrıca Şanghay'daki Cam, Fiberglas ve Fiberglas Epoksi Derneği'nin üyelerinden biridir. Bu alanda geniş deneyime sahibiz.
Çin Changshu Yaoxing Fiberglass Insulation Products Co., Ltd. şirket Profili 0

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Batı Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : yaoxing

No. Çalışanları : 150~200

Yıllık satış : 1000000-1500000

Yıl kurulan : 1999

İhracat p.c : 20% - 30%

Address: MeiBei Road119, Tonggang Industrial Park,MeiLi Town, Changshu, Jiangsu, China

Telephone Number: +86-13915610627

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Changshu Yaoxing Fiberglass Insulation Products Co., Ltd. Sertifikalar Çin Changshu Yaoxing Fiberglass Insulation Products Co., Ltd. Sertifikalar Çin Changshu Yaoxing Fiberglass Insulation Products Co., Ltd. Sertifikalar Çin Changshu Yaoxing Fiberglass Insulation Products Co., Ltd. Sertifikalar